לימודי גיטרה למתחילים

לימודי גיטרה למתחילים

שלום וברוכים הבאים, אנחנו נשמח להעניק לכם את כל המידע סביב לימודי גיטרה למתחילים. לפני שאתם תופסים את הגיטרה ומתחילים לנגן רכזנו עבורכם כל המידע שנגן מתחיל חייב להכיר. זה מתחיל באיזה גיטרה שווה לכם לקנות עד לסודות שיעזרו לכם להתקדם בנגינה יותר מהר מהחברים שלכם. תתכוננו יש פה כמה יהלומים שחבל לפספס.

אישה ננגמת

טיפים לקניית גיטרה ראשונה

אפשר לקנות גיטרה פחות או יותר בכל חנות לכלי נגינה. גיטרה שמתאימה לנגנים מתחילים חייבת להיות נוחה אבל לא יקרה מדי. אני ממליץ לקנות גיטרה קלאסית על ההתחלה, בגלל שהיא יותר נוחה וקלה לשימוש. בנוסף, אתם צריכים לוודא לפני רכישה שהמיתרים לא מתרחקים מדי מצוואר הגיטרה ( מה שנקרא בשפה מקצועית אקצ'ון נמוך). אם אהבתם גם את הניראות שלה, אז בכלל הרווחתם.

כמה שיטות שוות ללימודי גיטרה למתחילים

הנה השיטות הנפוצות במטרה ללמוד גיטרה :

 ללמוד מקורס במחשב. 
ללמוד אצל מורה פרטי.
ללמוד עם קבוצה.
 ללמוד לבד על ידי חיפוש והתמדה.

נגן מתחיל, לעומת מוזיקאי ותיק, חייב בהתחלה עזרה של מורה. שמיעה, הבנה של תאוריה, כללים בסיסיים, הם רק חלק מהדברים החשובים שרק מורה יכול להעניק לנגן המתחיל. חשוב למצוא מורה טוב, נחמד וסבלני שידע להעביר את החומר בצורה אופתימלית. בנוסף חשוב לדעת, שלכל אחת מהשיטות הנזכרות לעיל, יש יתרונות וחסרונות ספציפים, שנפרט במאמר נוסף.

תוך כמה זמן תדעו לנגן ?

לדעת לנגן בכלי נגינה לוקח הרבה זמן. והתשובה לשאלה "תוך כמה זמן תדעו לנגן" תלויה בכמה פרמטרים שונים. לדוגמה מהירות הלמידה שלכם, הזמן שתשקיעו בנגינה, נכונות ותשוקה למוזיקה ועוד. אפשר לנגן שירים ואקורדים בזמן קצר מאוד! (משבוע עד שבועיים). אבל כדי לרכוש רמה טובה תצתרכו לספק לפחות כמה חודשים של מאמץ והשקעה.

מה העלות של לימודי גיטרה למתחילים ?

שיעור פרטי בגיטרה עולה בין 100 ל200 ש"ח. אם המורה יחסית מתחיל, הוא יכול לבקש בין 100 ל120 ש"ח. אבל המחיר יעלה ביחד עם נסיון וותק המורה. 

מחפשים מורה לגיטרה בירושלים ? היכנסו כאן